_
KIM JESTEŚMY? Jako #STARTER (a właściwie fundacja „Włącz swoje życie”) jesteśmy katolikami, którzy marzą o tym, aby każdy nastolatek w Polsce poznał Jezusa, doświadczył życia w obfitości, znalazł swoje miejsce w Kościele i – z rozpalonym sercem dla Boga – służył innym.
Nadal z ogromną radością wspominamy nasze dwie konferencje #STARTER – a zwłaszcza pierwszą, gdzie mogliśmy spotkać się w Warszawie w ponad 700 osób, razem uwielbiać, słuchać inspirujących nauczań, brać udział w koncertach, w mszy świętej, a przy okazji poznawać się i dobrze się bawić!

Tym bardziej z niecierpliwością czekamy na kwiecień 2022, kiedy znowu chcemy zaprosić Was, młodych ludzi, do tego, żebyśmy stanęli razem przed Bogiem, na nowo WŁĄCZYLI SWOJE ŻYCIE, DALI SIĘ ROZPALIĆ i BYLI BOŻYM TERAZ.

W oczekiwaniu – zapraszamy Was do obejrzenia fotek z dwóch poprzednich edycji konferencji #STARTER. No i do zobaczenia w kwietniu!

Kiedy: kwiecień 2022
Gdzie: Warszawa
Zapisy: jeszcze trochę :)

Chcemy przez tą konferencję troszczyć się o tych, którzy się troszczą – czyli o Was! Ważna jest nie tylko Wasza służba dla Niego i to co możecie na Jego zaproszenie dla młodych robić – ale przede wszystkim Wy!

Jako liderzy wiemy, jak ważne jest, żebyśmy mogli razem spotykać się, dzielić się nawzajem doświadczeniem, inspirować się i słuchać tych, którzy są w tej drodze w jakiejś dziedzinie kilka kroków przed nami.

Wierzymy w to, że Bóg tworzy połączenia pomiędzy duszpasterzami i liderami młodzieżowymi w Polsce – żebyśmy mogli stawać ramię w ramię w modlitwie, wspierać się i razem walczyć o młode pokolenie.

Wierzymy, że Bóg ma plan dla służby młodzieżowej w Polsce – że Jego marzeniem jest, żeby powstawały kolejne grupy, wspólnoty i środowiska młodzieżowe i żeby kolejni młodzi ludzie poznawali Go w osobisty sposób.

Z tego powodu chcemy zaprosić osoby zaangażowane w tworzenie środowisk i grup młodzieżowych na #STARTER Liderzy – żebyśmy mogli lepiej się poznać, wspólnie modlić za nasze wspólnoty i wzrastać w powołaniu, do którego – jak wierzymy – zaprasza nas Bóg.

Kiedy: 25 września 2021 (sobota), 9:00 - 20:00
Gdzie: Warszawa, Centrum Edukacji DANIEL, Nowoursynowska 154A

#STARTER Platforma to przestrzeń w internecie z filmikami o wierze dla nastolatków. Znajdziesz tutaj inspirujące nauczania, świadectwa czy podcasty. Bohaterami większości filmików są młodzi ludzie – tacy jak Ty! Nie krępuj się oglądać i wysyłać swoim znajomym!

A jeśli jesteś liderem, duszpasterzem lub katechetą – czuj się w wolności do korzystania z materiałów na Twojej grupie młodzieżowej lub lekcjach religii!

Jeśli w Twoim środowisku są młodzi ludzie, którzy chcieliby podzielić się swoim świadectwem lub swoją pasją – daj nam znać! Kto wie, może uda się wspólnie stworzyć kolejny film! :)

Wierzysz, że Bóg jest miłością? Otrzymałeś od Niego nowe serce? A może chcesz podzielić się tym ze światem? Jeśli tak – zapraszamy Cię do naszego #STARTER Shopu, gdzie możesz zaopatrzyć się w ewangelizacyjną koszulkę albo kupić plakat. Tutaj także znajdziesz Jak zamienić wodę w wino, czyli nasz katolicki podręcznik formacyjny dla nastolatków.KONTAKT E-mail: starter@starter.waw.pl

Jeśli chcesz wesprzeć organizację konferencji #STARTER i inne nasze inicjatywy, możesz dokonać przelewu na dane:

Tytułem: Darowizna na cele statutowe - Starter
93 1140 2004 0000 3702 7982 6468
© STARTER, Włącz swoje życie