Dołącz!
Wróć na #STARTER

Po co #STARTER?

Przeciętny nastolatek w naszym kraju kocha imprezy, nie rozstaje się ze swoim smartfonem i... jest zupełnie niezainteresowany sprawami wiary. Dlatego jako Kościół w Polsce potrzebujemy nieustannie szukać nowych form dzielenia się wiarą. Już dzisiaj widzimy wiele wspaniałych dzieł skierowanych do młodych ludzi, ale żniwo cały czas jest wielkie.

Czym jest #STARTER?

#STARTER to młodzieżowa konferencja chrześcijańska w imprezowym klimacie, we współczesnej formie i ze współczesnym przekazem - skierowana do współczesnego nastolatka.
Kościół jako całość, od chwili gdy podczas tego Synodu postanowił zająć się młodzieżą, dokonał jasnego wyboru: uważa tę misję za epokowy priorytet duszpasterski, w który trzeba włożyć czas, energię i zasoby.

Synod o młodzieży, p. 119

Zostań naszym #partnerem!

Nie zrobimy tego sami! Jeśli w Twoim sercu jest pragnienie, aby młodzi ludzie poznawali Boga i oddawali Mu swoje życie - zapraszamy Cię do tego, żebyś razem z nami tworzył #STARTER. Szukamy wspólnot oraz grup młodzieżowych, które chcą razem z nami przygotowywać to dzieło. Zapraszamy duszpasterzy, żeby roztoczyli nad #Starterem duchową opiekę, byli gotowi usługiwać sakramentem pokuty i pojednania oraz celebrować Eucharystię. Szukamy wstawienników, którzy będą modlić się o to wydarzenie, a także sponsorów, którzy mogliby wesprzeć to dzieło finansami. Jeśli chcesz włożyć w to wydarzenie swój czas, energię i zasoby - zapraszamy Cię, żebyś skontaktował się z nami. Stańmy razem w walce o to pokolenie!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - pobierz informację dla partnerów

Napisz do nas!

Twój adres e-mail:


Twoja wiadomość: